Levent KİRMAN - Başkan / Genel Müdür

1982 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 1978 -1982 yılları arasında sırasıyla Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Ege Üniversitesi -9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde memur olarak görev yaptı. 1985 yılında ticaret hayatına başladı. Halen; Özgimat A.Ş. Ankaçay A.Ş., Anadolu Gayrimenkul Yön. A.Ş. Gimat Birlik A.Ş., Tomurcuk Gıda Paz. San. Ve Tic. A.Ş., Enerji Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Çaytaş Reklam Hiz. San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Okyay KEPENEK - Başkan Yardımcısı-Genel Müdür Yardımcısı

Ted Ankara Koleji’nden 1983 yılında mezun oldu. Aile şirketleri bünyesinde gıda, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösterdi. Halen Gökok Kuruyemiş Teks.İnş.San.Tic Ltd Şti.’de Sorumlu Müdürlük, Anadolu Gayrimenkul Yönetimi A.Ş.‘de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

Recai KESİMAL - Üye

ATO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi, Gimat Toptancılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Kesimal Kuruyemiş Ltd. Şti. Müdür ve Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mahmut KARABIYIK - Üye

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 1983 yılında avukatlık stajının ardından; yoğunluklu olarak ticaret hukuku, şirketler hukuku, banka ve sermaye piyasası hukuku, icra-iflas hukuku alanlarında olmak üzere avukatlık yapmaktadır. Torunlar GYO A.Ş.ve Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. 

Levent ARTUK - Bağımsız Üye

1954 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. TED Ankara Kolejini bitirmiş, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1978 yılında mezun olmuştur. 27.02.1979 tarihinde Danıştay Yardımcısı unvanıyla mesleğe başlamış, 14.05.1981 tarihinde görev unvanı Danıştay Tetkik Hakimi olarak değişmiştir. Edirne İdare Mahkemesi Üyeliği ve Müstemir Yetkili Başkanlığı, Adalet Müfettişliği ve Adalet Başmüfettişliği, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcılığı ile İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuş, 1999 yılında Milli Güvenlik Akademisine devam etmiştir. 10.09.2003 tarihinde Danıştay Üyeliğine, 15.03.2011 tarihinde Danıştay Ondördüncü Daire Başkanlığına seçilmiştir. Türkiye Adalet Akademisi Genel Kurul Üyeliği görevinde bulunmuş ve 15.03.2019 tarihinde kendi isteğiyle emekliye ayrılmıştır.

Dr. Burçin GÖZLÜKLÜ - Bağımsız Üye

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olup, Başkent Üniversitesi Muhasebe Finansman Anabilim Dalında Doktora yapmıştır.  Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda 10 yıl süreyle Hesap Uzmanı olarak görev yapmıştır.  2010 yılında kamudaki görevlerinden ayrılarak Koç Holding A.Ş. bünyesinde Denetim Grubu Koordinatörü olarak çalışmaya başlamıştır. Bir yıllık Denetim Grubu Koordinatörlüğü görevinin ardından Koç Holding A.Ş. Vergi Yönetimi Koordinatörü olarak atanmış ve 2014 yılının ortasına kadar Koç Topluluğu Şirketlerinin üst düzey vergi yöneticisi olarak çalışmıştır. Centrum Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ve Grup Şirketleri’nin kurucusu ve yönetici ortağı olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin Emre Uzer- Bağımsız Üye

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olup mezuniyetinin akabinde Sermaye Piyasası Kurulu’nda 16 yıl boyunca daire başkanlığı da dahil olmak çeşitli derecelerde görev yapmıştır. 2016 yılında SPK nezdindeki görevinden ayrılmasının akabinde 2015-2016 yılları arasında BaşkentGaz GYO ve 2016-2022 yılları arasında ise Yeni GİMAT GYO şirketinde Sermaye Piyasası Koordinatörü olarak görevde bulunmuştur.