Levent KİRMAN - Başkan / Genel Müdür

1982 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 1978 -1982 yılları arasında sırasıyla Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Ege Üniversitesi -9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde memur olarak görev yaptı. 1985 yılında ticaret hayatına başladı. Halen; Özgimat A.Ş. Ankaçay A.Ş., Anadolu Gayrimenkul Yön. A.Ş. Gimat Birlik A.Ş., Tomurcuk Gıda Paz. San. Ve Tic. A.Ş., Enerji Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Çaytaş Reklam Hiz. San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Okyay KEPENEK - Başkan Yardımcısı

Ted Ankara Koleji’nden 1983 yılında mezun oldu. Aile şirketleri bünyesinde gıda, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösterdi. Halen Gökok Kuruyemiş Teks.İnş.San.Tic Ltd Şti.’de Sorumlu Müdürlük, Anadolu Gayrimenkul Yönetimi A.Ş.‘de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

Recai KESİMAL - Üye

ATO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi, Gimat Toptancılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Kesimal Kuruyemiş Ltd. Şti. Müdür ve Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mahmut KARABIYIK - Üye

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 1983 yılında avukatlık stajının ardından; yoğunluklu olarak ticaret hukuku, şirketler hukuku, banka ve sermaye piyasası hukuku, icra-iflas hukuku alanlarında olmak üzere avukatlık yapmaktadır. Torunlar GYO A.Ş.ve Yeni Gimat GYO A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Arefe MADEN - Bağımsız Üye

1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünden lisans derecesi ile mezun oldu. New Mexico Higlands University USA, işletme yüksek lisans derecesine sahiptir. İş hayatına Vakıfbanta kontrolör olarak başlamış olup 1990-2002 yılları arasında Vakıflar Bankası, Fon Yönetimi ve Risk Yönetimi başkanlıklarında görev yapmıştır. 2004-2009 yıllarında da IC Holding Fon Yönetimi Başkanlığı yapmıştır. Yeni Gimat GYO A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.

Dursun Ali ALP - Bağımsız Üye

1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılında İşletme Bilim Doktoru unvanı aldı. Finansman ve Muhasebe alanında, 2002 yılında Doçent ve 2007 yılında da Profesör oldu. Alp, çalışma hayatına 1987 yılında Hazine ve Dış Tic. Müsteşarlığın'da başladı, ardından 1988 yılında Sermaye Piyasası Kuruluna geçti ve bu kurulda çalıştı. 1994 -1995 Hollanda Hükümetinden kazanmış olduğu bursla, Maasstricht School of Management'da doktora araştırma çalışması yaptı. 1996 yılında Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Danışmanı olarak görev yaptı.

1997-1998 ABD University of Illinois at Urbana-Champaign'de Misafir Akademisyen olarak finansal iktisat ve uluslararası finans konularında çalıştı. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkan Yardımcılığı, Başbakanlık Konut Müsteşar Yardımcılığı, Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı, TRT Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Muhasebe Standartları Kurulu Üyeliği, Dünya Turizm Örgütü İcra Üyeliği görevinde bulundu. Halen, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Öğretim Üyesi ve Bilkent Üniversitesinde de yarı zamanlı Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. Yeni Gimat GYO A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.

Av. Şebnem ERGÜN - Bağımsız Üye

Lisans Eğitimini Ankara Hukuk Fakültesinde yaptıktan sonra mesleki yaşantısına Sermaye Piyasası Kurulunda Uzman Hukukçu Yardımcısı olarak 1988 yılında başlamış, sırasıyla uzman hukukçu, başuzman hukukçu unvanlarını almış, ayrıca bu süreçte Ortaklıklar finansmanı Dairesinde Daire Başkan Yardımcısı olarak üç yıl görev yapmıştır. 2008 yılında Sermaye Piyasası Kurulundan emekli olduktan sonra, uzmanlık alanı olan Sermaye Piyasası Hukuku, Şirketler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Ortaklıklar Finansmanı konularında halka açık şirketlere/holdinglere, halka açılma arzusunda olan şirketlere, Sermaye Piyasası Kurum ve Kuruluşlarına, bireysel ve kurumsal yatırımcılara Hukuk Danışmanı /Avukat olarak hizmet vermektedir.

Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı Lisansı, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı, Türev Araçlar Lisansı, Kredi Derecelendirme Uzmanlığı Lisanslarına sahiptir. Sayın Av.Şebnem ERGÜN Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nde Yönetim Kurulu üyesi ve Yeni Gimat GYO A.Ş.’de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.